TURNIEJ PIŁKARSKI WSZYSCY JESTEŚMY RAZEM 2015

Halowy Turniej piłkarski „Wszyscy jesteśmy razem” 2015

MKS METALOWIEC Łódź oraz BEACH SOCCER CLUB GREMBACH Łódź zaprasza chłopców urodzonych w latach 2004 – 2005 na turniej piłkarski, który odbędzie się w Łodzi
w dniu 15 marca 2015 r. na obiekcie ChKs Łódź ul. Kosynierów Gdyńskich 18 w godz. 8.00 – 16.00

Turniej dedykowany jest uczniowi SP 189, choremu na chłoniaka Burkitta Kubie Stasiakowi, który jest bratem zawodnika MKS METALOWIEC Łódź. Aby wspomóc leczenie Kuby niezbędne są cykliczne transfuzje krwi, której niestety nam brakuje. Zatem w trakcie turnieju będzie można oddać krew
w moblinym punkcie krwiodawstwa, który stacjonować będzie na terenie ChKS Łódź (dotyczy osób pełnoletnich).

Mecze prowadzić będą sędziowie posiadający licencję ŁZPN.

Lokalizacja: Łódź, ul. Kosynierów Gdyńskich 18.

Dla zespołów przewidziano posiłek regeneracyjny.

Puchary i medale przewidziane są dla wszystkich uczestników turniejów.

Regulamin rozgrywek

W turnieju wystąpi 10 zespołów dziesięcioosobowych, podzielonych na 2 grupy: A i B wyłonione drogą losowania, w których mecze odbywać się będą systemem każdy z każdym.Wturnieju mogą brać udział tylko i wyłącznie chłopcy urodzeni w 2004 i 2005 roku oraz młodsi.

O kolejności w tabeli decyduj

• ilość zdobytych punktów

• wynik bezpośredniego meczu

• różnica bramek

• większa ilość strzelonych bramek

Rozgrywki w grupie:

Czas gry 13 minut (zatrzymywanych tylko na żądanie sędziów, w sytuacji zinterpretowanej przez nich jako wyjątkowa) bez zmiany stron, bez przerwy. Po rozegraniu meczy grupowych następują mecze o miejsca 9, 7 ,5. Mecze mogą zaskończyć się remisem a drużyny zajmą miejsce ex-aequo.

Półfinał:

Drużyny z miejsc 1, 2 zagrają w półfinałach.Przegrani tych meczy zagrają mecz o 3 miejsce, który odbędzie się przed meczem finałowym i trwać będzie 15 minut bez dogrywki. Jeśli wynik po 15 min. będzie wskazywał na remis zwycięzca wyłoniony zostanie podczas konkursu 5 rzutów karnych wykonywanych po zakończeniu meczu.Jeśli nie zostanie wyłoniony zwycięzca zostanie rozegrana dodatkowa seria aż do wyłonienia zwycięzcy.

Finał:

Zwycięzcy meczów półfinałowych zagrają w finale. Czas gry 15 min. jeśli wynik nie zostanie rostrzygnięty zarządza się 5 nim dogrywki ,a potem następuje jedna lub dwie serje rzutów karnych. Jeśli nie zostanie wyłoniony zwycięzca to o pierwszym miejscu zdecyduje mniejsza ilość straconych bramek w grupie.

Mecze rozgrywane są:

• piłka nr 4

• boisko rozmiar 22,8x42,2

• bramki 2x2 bez band

• skład na boisku 5 zawodników plus bramkarz

Zmiany podczas gry systemem „hokejowym” w strefie zmian.

Auty wykonywane nogą z linii bocznej. Zakaz robienia wślizgów

rzut karny z odległości 7 metrów

zakaz łapania piłki przez bramkarza podanej nogą przez zawodnika swojej drużyny.skutek rzut wolny pośredni.zakaz bezpośredniego uderzenia na bramkę przy wznowieniu gry z środka pola .aut bramkowy wprowadzany przez bramkarza ręką w odrębie wląsnej połowy , z akcj dowolnie.

Dotknięcie piłki w konstrukcję sufitową powoduje wznowienie z linii bocznej boiska przez drużynę przeciwną.

Kary indywidualne

Wykluczenie z gry 1 lub 2 minutowe (drużyna ukaranego zawodnika gra w osłabieniu do końca kary lub straty bramki). Za niesportowe zachowanie zawodnik może otrzymać czerwoną kartkę i nie może grać do końca meczu (w zamian za niego wchodzi inny zawodnik po upływie 5 minut lub stracie bramki).

Termin zgłoszeń: do dnia 28 lutego 2015 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.

ORGANIZATOR: Krzysztof Luter, tel. 501 082 254, krzysztof.luter@wp.pl